9. juuni 2022, 11:01

Naistekoondis pidi vastu võtma 2 : 3 kaotuse Rootsilt

Kolmapäeval pidasid kohtumisi nii Eesti meeste kui naiste võrkpallikoondised. Kui Tartus pallinud mehed said Läti vastu kirja 3 : 1 võidu, siis naistekoondis pidi tunnistama 2 : 3 rootslannade paremust.

Kuldliigas osalev meestekoondis alustas lätlaste vastu hästi ja avageim võideti 25 : 17. Teises geimis nähti skooril 15 : 15 viigiseisu, aga Martti Juhkami serviseeria järel said eestlased 21 : 18 ette ning kokkuvõttes saadi teine geim endale 25 : 22. Kohtumine jätkus tasavägiselt ka kolmandas geimis, kus tablool nähti viigiseisu veel skooril 23 : 23. Paraku suutsid selle vaatuse enda kasuks kallutada lätlased, kes võitsid geimi 27 : 25. Neljandas geimis panid paremini minema külalised, kes asusid 13 : 8 juhtima. Eesti polnud aga viimast sõna veel öelnud ja Valentin Kordase eduka punkti järel oli ühel hetkel tablool 22 : 22 viik. Mängu viimaseks jäänud punkti vormistas Stefan Kaibald, kelle eduka rünnaku järel teenis Eesti neljanda geimi võidu 25 : 23.