Stephen Curry pakkus rahvale oma karjääri ühe parima finaalmängu, mis kirjutatakse suurde tähtedega korvpalliajalukku.

11. juuni 2022, 09:02

FENOMENAALNE MEES! Curry pakkus ühe ajaloo vingeima finaalmängu ning hoiab Warriorsit tiitlikursil

Steve Kerri üles ehitatud Golden State Warriorsi praegune kooslus läheb korvpalliajalukku kui meeskond, mis mängib voolavat korvpalli, kus pall liigub vabadele meestele. Aga sellel meeskonnal on olemas ka trump, mida kasutada juhul, kui pole parim päev, aga hirmsasti on vaja võitu. Tema nimeks on Stephen Curry.

Warriorsil oli NBA finaalseerias selg vastu seina ja kaotus oleks tähendanud seda, et kodusesse San Franciscosse naastakse Bostonist kaotusseisus 1 : 3. Arvestades, et mängitakse nelja võiduni, siis poleks seis just liiga mugav. Viis minutit ja 18 sekundit enne lõppu viis Marcus Smart kolmesega Celticsi juhtima 94 : 90, aga siis võttis Warriors asja üle. Järelejäänud periood võideti lausa 17 : 3 ja kogu mäng 107 : 97.