EEST ÄRA! Andrew Wiggins (palliga) oli finaalseeria viiendas mängus võimsas hoos.

14. juuni 2022, 12:33

VIDEOD | Warriors kägistas kanadalase juhtimisel Celticsi ja jõudis tiitli lävele

Mis juhtub Golden State Warriorsiga, kui NBA valusaima käega snaipril ja eelmises kohtumises 43 punkti kühveldanud Stephen Curryl juhtub olema nii halb õhtu, et ta ei taba üheksast teele saadetud kolmesest mitte ainsatki? Midagi ei juhtu – mängu võtab enda õlule hoopis Andrew Wiggins ning Warriors nopib ikkagi finaalseeria kolmanda võidu!

Finaali viies kohtumine Warriorsi ja Boston Celticsi vahel algas San Franciscos kodumeeskonna jaoks suurepäraselt. Kui mängitud oli pisut üle viie minuti, saadi Klay Thompsoni kahese järel esimest korda vahe pluss kümne peale 14 : 4 ning mõned minutid hiljem oldi juba ees 16 punktiga 24 : 8. Veerandi lõpuks sai Celtics vahe siiski pisut viisakamaks ning esimesele puhkepausile minnes juhtis Warriors 27 : 16.