Levadia läks küll Zakaria Beglarišvili (palliga) tabamusest juhtima, kuid lõpuks saadi Islandi klubilt 1 : 6 kaotus.

23. juuni 2022, 13:51

Vassiljev Levadia hävitavast kaotusest: kahjuks mängisid paljud mehed alla oma taseme

FCI Levadia jalgpalliklubi teekond meistrite liigas jäi ühemänguliseks: Islandi tšempionilt Reykjaviki Vikingurilt saadi teisipäeval 1 : 6 kaotus. Eesti meistriklubi peatreener Vladimir Vassiljev tõdes pärast matši, et sisuliselt terve meeskond ei mänginud oma tegelikku taset välja.

Kohtumine algas Levadiale kenasti: kuuendal minutil mindi Zakaria Beglarišvili penalti järel 1 : 0 juhtima. Ent Vikinguri vastus saabus sisuliselt kohe, poolajapausile läks Islandi klubi juba 3 : 1 eduseisus. Teisel kolmveerandtunnil löödi Eesti tšempionite puuri veel kolm palli ning kokkuvõttes tuli võit arvudega 6 : 1 – skoor, mida näeb tavapäraselt hoopis tennises.