PEAB MÖÖDA NÖÖRI KÄIMA: Jüri Vipsi kett koosneb täpselt ühest lülist ja rohkem tal eksimisruumi ei ole.

Foto: Alessio De Marco / ipa-agency.ne / Scanpix
Rasmus Voolaid 29. juuni 2022 18:58

Kuigi Red Bull heitis Jüri Vipsi oma süsteemist välja, siis otsustas Hitech GP ehk tema vormel 2 sarja tiim, et eestlane võib kihutamist jätkata. See ajas aga omakorda harja punaseks sarjal endal!

Arvestades, millise globaalse tuntuse Vips on viimase nädala jooksul saavutanud, siis ei tule tema loole ilmselt liiga palju tausta anda, aga teeme seda siiski. Eestlane sattus möödunud nädalal rahvusvahelisse skandaali, sest ütles teise Red Bulli vormelinoore Liam Lawsoni Twitchi striimis videomängu Call of Duty mängimise ajal inglisekeelse N-sõna, mis on selles keeleruumis rassistliku alatooniga. Teises olukorras andis tiimikaaslase videopilti ilmunud Vips hinnangu roosale mütsile, mis olla „gei“. „Jüri, sa ei saa sedasi öelda,“ manitses Lawson Vipsi.

Red Bull peatas koheselt Vipsi lepingu ja teisipäeva õhtul tuli teade, et mehega on lõplikult kõik sidemed katki lõigatud.

Hitech aga andis kolmapäeval teada, et Vips saab hooaja nende autos lõpuni sõita. „Olen võtnud vastu otsuse, et Jüri saab ka kogu ülejäänud hooaja meie autoga F2 sarjas kihutada,“ teatas Hitechi tiimijuht Oliver Oakes.

Edasi lugemiseks vali endale sobiv plaan:
Üks artikkel
3,99
Ühe artikli lugemisõigus
Digipakett
1,00/kuu
11 erinevat digiväljaannetÜle 2000 artikli kuusJagamisõigus 4 sõbragaVõida iPhone 12 nutitelefon