Eesti koondis sai täna väga vaevaliselt palli korvi.

30. juuni 2022, 21:48

Tallinnas nägi tippkorvpalli, aga kahjuks mitte Eesti esituses. Toijala: kui sa lähed väljakule, siis pead olema mänguks valmis

Eesti koondis jäi olulises MM-valikmängus Saksamaa vastu hirmsa teerulli alla. Saksamaa pani esimesel veerandajal minema ja juba teise poolaja alguses said sotid Eestiga selgeks tehtud. Lõpuks kaotasime 57 : 88, aga vähemalt saime omal nahal tunda, kui kaugele on veel pürgida.

Eesti alustas tegelikult kohtumist suurepäraselt – kaitses võttis Kaspar Treier vastaste söödu vahelt, rünnakul tuli Kristan Kullamäelt kolmene, kaitse jälle pidas ja rünnakul tabas Treier keskpositsioonilt. Mitte miski ei viidanud sellele, et järsku Saksamaa oma NBA ja Euroliiga ässade abil kaitse nii lukku paneb, et enam ei jõua Eesti enam sisuliselt ühelegi lihtsale viskele.