Sulgpallur Kristin Kuuba Tokyo olümpial.

5. juuli 2022, 09:35

HEA TÖÖ: Kristin Kuuba alustas teist Malaisia võistlust võidukalt

Täna alustas Malaisias Kuala Lumpuris võistlemist Kristin Kuuba (BWF 49.). See on Eesti sulgpalli esireketile teine Aasia võistlus, eelmisel nädalal tuli tal oma esimesel Aasia etteastel vastu võtta kaotus maailma teiselt reketilt.

Kuala Lumpuris alustas Kuuba kvalifikatsiooniturniirilt. Avamatšis läks tartlanna vastamisi Indoneesia mängija Ruselli Hartawaniga (BWF 51.). Esimeses geimis oli kõik veel lahtine kuni seisuni 18 : 18, kuid otsustavad punktid võitis endale indoneeslanna ja võitis avageimi 21 : 19.

Teist geimi alustas Kuuba võimsalt, minnes kohtumist juhtima 9 : 2. Ta hoidis eduseisu, kuid geimi lõpp muutus taas põnevaks. Seisul 18 : 18 pööras otsustavad punktid enda kasuks Kuuba.

Kolmas geim kulges sarnaselt esimesele kahele ja tablool oli viigiseis 15 : 15. Siis tegi Kuuba neljapunktilise spurdi. Pärast tunnipikkust kohtumist liikus ta 19 : 21, 21 : 19, 21 : 17 võiduga põhiturniirile, kus läheb vastamisi järgmise Indoneesia sulgpalluriga Fitriani Fitrianiga (BWF 48.).