Soome puurimootorratturite duo Sasja Laajoki ja Jarno Karanto.

Toimetas Deivil Tserp 5. juuli 2022 13:40

5. ja 6. augustil Tallinna lauluväljakul esinev proffidest Soome puurimootorratturite duo Sasja Laajoki ja Jarno Karanto kardavad enim käte-jalgade võrestiku vahele jäämist. Tallinn Truck Show toob lauluväljakule maalitud ja tuunitud hiigelveokid, driftijad, freestyle motokrossi ning veokaralli tegijad Eestist ja mujalt Euroopast.

Puurimootorratturid esinevad üliohtlike trikishowdega mõlemal päeval kaks korda. Meeste sõnul on kõige ohtlikum trikk vastupidises suunas sõitmine, sest ajastus peab olema ülitäpne.

Elevus ja ohuatmosfäär ning mootori lõhn ja hääl on soomlaste sõnul see, mille pärast riskantset sporti tehakse.

Puurimootorratturiks saadakse pika aja ja tugeva trenni kaudu. Gravitatsioonijõud ja kiire pöörlemine koormavad tugevalt keha ning igaüks sellega hakkama ei saa. See nõuab aastaid sõitmist, sportlikku elustiili ja head füüsilist vormi.

Tallinn Truck Show muusikaline peaesineja on Motörheadi kitarrilegend Phil Campbell. 32 aastat Motörheadi esikitarristina maailma lavasid vallutanud Campbell esineb bändiga The Bastard Sons. Lisaks saab pealaval näha ka meie rokkmuusika esinumbrit Terminaatorit.