Anett Kontaveiti pole Hamburgis veel tõsiselt proovile pandud.

21. juuli 2022, 14:42

Avaseti nulliga võitnud Kontaveit pääses Saksamaal loobumisvõiduga poolfinaali (2)

Maailma teine tennisereket Anett Kontaveit (WTA 2.) sai Hamburgi turniiri veerandfinaalis kodupubliku ees mänginud Andrea Petkovicilt (WTA 67.) loobumisvõidu. Eestlanna juhtis selleks hetkeks matšis 6 : 0, 2 : 0.

Avasetis oli Kontaveit vastasest selgelt üle. Sakslannal tekkis oma pallingul vaid üks geimpall, ent seda ta ei suutnud ära kasutada. Teise seti alguses võttis Petkovic meditsiinilise pausi. Ta püüdis küll jätkata, kuid pidi jalavigastuse tõttu siiski katkestama. Tennisistid jõudsid väljakul viibida kokku 40 minutit.

Poolfinaalis kohtub Kontaveit venelanna Anastasia Potapovaga (WTA 63.), kes alistas täna tulemusega 6 : 1, 6 : 3 Barbora Kreicjkova (WTA 19.).

Kolmapäeval toimunud kaheksandikfinaalis oli Eesti tennisist alistanud tulemusega 57 minutiga Rootsi esinumbri Rebecca Petersoni (WTA 93.) 6 : 3, 6 : 2.