Praha turniiril esimest asetust omav Anett Kontaveit saavutas avaringis veenva võidu.

26. juuli 2022, 16:14

Esimese asetusega Kontaveit tegi töö kiiresti ja korralikult ära

Tennisist Anett Kontaveit (WTA 2.) alistas Prahas toimuva WTA 250 kategooria turniiri avaringis grusiini Ekaterine Gorgorodze (WTA 115.) tulemusega 6 : 0, 6 : 1

Kontaveit ei jätnud avasetis vastasele variandipoegagi, vaid pani oma klassi maksma nii servidel kui ka tõrjetel. Ta võitis 19 minutiga 6 : 0.

Teine sett algas maratongeimiga, kuid Kontaveit kallutas selle viimaks enda kasuks ja alustas taas murdega. Järgmised kolm geimi kuulusid samuti eestlannale, siis sai Gorgorodze ühe servigeimi kätte, ent kaotas seti 1 : 6 ja 48 minutit kestnud mängu 0 : 2.

Kontaveidi esimese servi õnnestumisprotsent oli tugev 82, vastasel 70. Topeltvigu tegid mõlemad kaks, ent ässasid lajatas Kontaveit viis, grusiin kaks.

Teises ringis ootab esimese asetusega eestlannat 17aastane Tšehhi talent Lucie Havlickova (WTA 787.), kes võitis tänavu Prantsusmaa lahtiste noorteturniiril nii üksik- kui ka paarismängu.