12. august 2022, 21:01

Eesti korvpallikoondis jätkab valmistumisega EM-finaalturniiriks kontrollmängude Tartus Ilmar Kullami 100. sünnipäeva auks peetaval korvpalliturniiril. Reede õhtul võõrustatakse ülikooli spordihoones Belgiat. Kuigi avapoolaja võitsid külalised kolme punktiga, siis teisel poolajal värskemat mängu näidanud Eesti sai väärtusliku ja vajaliku 79 : 66 võidu. Peatreener Toijala pidas võitu aga meeste enesekindlust arvestades väga oluliseks.

Resultatiivselt ja võrdselt alanud avaveerand lõppes küllaltki punktivaeselt ning väikesele puhkepausile mindi Eesti 20 : 16 eduseisus. Teist veerandit alustas särtsakalt just Eesti ja juhiti veel 27 : 16, milles oli suur osa ligi neljakordses ülekaalus lauavõitluses (11 : 3).