LAAMENDAMINE: Giannis mängis nagu homset poleks.

8. september 2022, 20:05

VÕTMEKOHAD | GIANNISE VASTU EI AITA USSI- EGA PÜSSIROHI! Eesti lahkus EMilt pea püsti, võideldes ja ovatsiooni saatel (2)

Eestile sai korvpalli EM-finaalturniir lõpu, kui Giannis Antetokounmpo jõudemonstratsioon oli meie koondise jaoks selgelt liiga palju. Vaatamata kindlale kaotusele tõusis Eestist kohale sõitnud publik püsti ja tänas vägevaid emotsioone pakkunud meeskonda mitmeminutilise ovatsiooniga.

Kreeka pani paari minutiga juba 8 :0 eest ära ning Giannis veetis rohkem aega pea rõngas kui jalad maapinnal. Eesti sai küll mingil hetkel end käima ja suutis vahe viisakaks vähendada, aga kordagi ei tekkinud tunnet, et ehk suudame siit Kreeka skalbi kojulennule kaasa võtta. Avaveerandi lõppedes juhtisid kreeklased seisuga 27 : 21 ning poolajaks juba 51 : 36. Kolmandal veerandil kasvatati vahet veel 13 punkti võrra ning lõppskooriks kirjutati 90 : 69. Seejuures õnnestus Eestil viimane veerand lausa 20 : 13 seisuga võita.