MASENDAV! Lewandowski grimassist peegeldub rahulolematus: endise koduklubi vastu ei õnnestunud skoorida, lisaks tuli leppida kaotusega.

14. september 2022, 00:14

MEISTRITE LIIGA: Bayern hoidis Lewandowski ja Barcelona kuival ning võttis tänu teise poolaja väravatele võidu

Suvel Müncheni Bayernist mitte just kõige sõbralikumalt lahkunud Robert Lewandowskil ei kulunud sugugi kaua, et Saksamaa meistriklubi kodustaadionile Allianz Arenale naasta. FC Barcelona ründaja, kes lõi meistrite liiga avavoorus Plzeni Viktoria vastu kübaratriki, jäi oma endise tööandja vastu kuivale ning pidi koos meeskonnaga leppima 0 : 2 kaotusega.

Barcelona alustas matši selgelt paremini ning pani Bayerni tugeva surve alla – kohati oli tunne, et võõrustajad ei saagi oma mängu käima. Ent skoor püsis muutumata, kuigi häid šansse oli kamaluga, sealhulgas ohustas Manuel Neueri kaitstud väravat mitmel korral ka Lewandowski.

Kui mängitud oli pool tundi, lasi Kataloonia klubi tempot alla ning Bayern sai veidi hinge tõmmata. Enne poolajavilet õnnestus neilgi paar head võimalust luua, ent väravad jäid veel löömata.

Riietusruumist naasnuna oli Bayern otsekui ümber sündinud.