Ka Borussia vastu värava löönud Erling Braut Haaland (keskel) on nüüd City eest skoori teinud 13. korral.

15. september 2022, 00:00

MEISTRITE LIIGA BLOGI | Haaland kostitas vanu sõpru väravaga, Chelsea uus peatreener jäi võiduta

Et teisipäeval turvasid Ühendkuningriigi politseinikud lahkunud kuninganna sarka, tuli Glasgow Rangersi meistrite liiga mäng Napoliga lükata kolmapäeva. See tähendab, et vutifännid said kaasa elada suisa üheksale matšile. Otsa tegid lahti AC Milan ja Zagrebi Dinamo ning Donetski Šahtar ja Glasgow Celtic. Hilisemates matšides sai Manchester City väravamasin Erling Braut Haaland madistada oma endiste Dortmundi Borussia meeskonnakaaslaste vastu ning Londoni Chelsea peatreenerina tegi debüüdi Graham Potter, kui sinisärgid võõrustasid Salzburgi.

H: PSG 6, Benfica 6, Juventus 0, Maccabi 0

Meistrite liiga kolmanda mänguvooru kohtumised peetakse 4. ja 5. oktoobril.

23:59

Ja sellega on teisele mänguvoorule ka joon alla tõmmatud. Kolmapäevased tulemused:

23:55
Maccabi - PSG 1 : 3

Lihtne, vol. 2. Marco Verratti annab läbisöödu Neymarile ning värava saab kirja ka PSG ründetrio kolmas liige.

23:53
Real - Leipzig 2 : 0

Kaval karistuslöögi lahtimäng Toni Kroosilt, kes leiab Marco Asensio, kes virutab palli vihaga - kuid kaunilt - Leipzigi puuri.

23:52
Rangers - Napoli 0 : 3

Kena söödumäng Napolilt ja Giacomo Raspadori paneb 85. minutil I-le esimese punkti. Ja 90. minutil lisab veel teisegi punkti Tanguy Ndombele.

23:49

Viisaka noormehena Haaland oma akrobaatilise sooritusega löödud väravat ei tähista, sest vastas on ikkagi endine koduklubi. Kuid naeratust võib norraka näol siiski näha.

23:44
Manchester City - Borussia 2 : 1

City keerab nelja minutiga kaotusseisu eduseisuks. Esmalt skoorib 80. minutil vägeva kauglöögiga kaitsja John Stones ja neli minutit hiljem saab värava loomulikult kirja ka Haaland, kes muu.

23:42
Real - Leipzig 1 : 0

Leipzigil on olnud Reali vastu üksjagu võimalusi, kuid kui ise ei löö, siis… Teadagi. 80. minutil teeb Federico Valverde seisuks 1 : 0 Realile.

23:40
Chelsea - Salzburg 1 : 1

Chelsea kaitsemäng jätab kõvasti paremat soovida ning veerand tundi enne kohtumise lõppu viigistab Noah Okafor mänguseisu. Kas Graham Potteri tool kõigub? (Nali - toim)

23:34
Maccabi - PSG 1 : 2

Lihtne. Messi söödab, Kylian Mbappé lööb ja PSG asub Iisraelis 69. minutil 2 : 1 juhtima.

23:32
Rangers - Napoli 0 : 1

68. minutil teenib Napoli Rangersi meeste käega mängu eest taas penalti! Sedakorda asub lööma Matteo Politano ning kuigi McGregor aimab nurga ära ja saab ka käe löögile vahele, saadab Politano palli väravasse.

23:25

Vot selline mees on see Allan McGregor:

23:25
Rangers - Napoli 0 : 0

Glasgow's rulluvad sündmused suure hooga! 55. minutil võttis James Sands oma teise kollase kaardi, kui kukutas karistusalas Napoli ründaja. Šotlased jäid väljakule kümnekesi ja penalti Itaalia klubile. Lööma asus Piotr Zielinski, kuid vanameister Allan McGregor suutis poolaka ürituse tõjuda. Ent esimesena oli jaol Matteo Politano, kes saatis palli puuri.

Kuid värav ei lugenud, kuna keegi mängijatest sisenes liiga vara karistusalasse ja penalti läks kordamisele. Zielinski lõi uuesti – ja McGregor tõrjus uuesti!

23:17
Juventus - Benfica 1 : 2

Väravaid tuleb! 55. minutil viib David Neres Benfica võõrsil Juventuse vastu juhtima.

23:16
Manchester City - Borussia 0 : 1

Värav Manchesteris! Kui aupaistet ei saa endale mitte Haaland või mõni tema meeskonnakaaslane, vaid hoopis Borussia talent Jude Bellingham, kes viib pealöögiga Borussia 1 : 0 juhtima.

23:12

Vahelduseks ka kummardus vanameistrite suunas ehk säutsuke Madridist:

23:10
Chelsea - Salzburg 1 : 0

Kas nüüd saadakse punn maha? Teise poolaja kolmandal minutil läheb Chelsea Salzburgi vastu juhtima, kui Mason Mounti sööt leiab Raheem Sterlingu, kes vinditab palli austerlaste väravasse.

22:50

Kohutavalt vähe väravaid! Seitsmest hilisõhtusest mängust löödi esimesel poolajal väravaid vaid kahes…

22:45
Juventus - Benfica 1 : 1

Esimese poolaja lõpus teenib Benfica VARi abil penalti, mille realiseerib Joao Mario. 1 : 1 Torinos.

22:42
Haifa - PSG 1 : 1

Haifa on lähedal 2 : 0-le, kui palli saadab külaliste puuri Frantzdy Pierrot, ent palli saades oli haitilane suluseisus ja värav ei loe.

Ning 37. minutil saab viigivärava kirja hoopis PSG, kui Lionel Messi on õigel ajal õiges kohas, võtab omaks Kylian Mbappe söödu ja lükkab nahkmuna puuri.