Kaia Kanepi Tallinn Openi veerandfinaal Karolína Muchovága.

30. september 2022, 22:51

Kaia Kanepi tegi selle ära! Kaks tundi ja 15 minutit kestnud veerandfinaalis alistus talle tšehhitar Karolina Muchova (WTA 224.) ning laupäeval kell 18.00 saab Tondil alguse Eesti tenniseajaloo oodatuim matš Kanepi ja Anett Kontaveidi vahel.

Kanepi alustas kohtumist Muchova vastu veenvalt ja võitis avaseti ülikiirelt 6 : 2. Teises sai aga veel mullu maikuus maailma edetabeli 19. real asetsenud Muchova paremini jalad alla ning suutis seisu 6 : 3 setivõiduga viigistada. Kolmandas suutsid aga mõlemad järjest oma servi hoida ning nii purjetatigi kiire lõppmänguni.