Ott Tänakul ja Martin Järveojal pole kindlasti olnud lihtne hooaeg, kuid sellele vaatamata hoiavad nad üldarvestuses teist kohta, on tänavu võitnud kolm rallit ning jõudnud viimasel viiel etapil poodiumile.

Foto: Bastien Baudin / Hyundai Motorsport GmbH
Mihkel Talivee 4. oktoober 2022 17:19

Maineka ralliportaali DirtFish ajakirjanik Colin Clark jagas Uus-Meremaa etapi järel pilootidele hindeid. Ott Tänak sai kümnepallisüsteemis hindeks kaheksa. Kolmanda koha saanud Eesti ralliässale šotlasel erilisi etteheiteid polnud, küll aga viskas ta kivi Hyundai kapsaaeda.

Tänakut edestasid Uus-Meremaal mäletatavasti MM-tiitli kindlustanud Toyota piloot Kalle Rovanperä ja tema meeskonnakaaslane Sebastien Ogier. Clarki sõnul saab öelda, et eestlasele tegi rallil ära ka tema enda tiim. „Tänaku ei alistanud sel etapil ainult kaks Toyotat, vaid ka tema enda meeskond. Ott on selgelt jätkuvalt tohutult pettunud, et tal pole istumise all stabiilset ja etteaimatavalt käituvat autot. Aga mõnes mõttes on ta sellega kohanenud ning on suuteline Hyundaid kiusama nii, et saaks võidelda esikoha nimel,“ kirjutas Clark.

Edasi lugemiseks vali endale sobiv plaan:

Telli Õhtulehe digipakett

Vaata võimalusi
  • 11 erinevat digiväljaannet
  • Üle 2000 artikli kuus
  • Jagamisõigus 4 sõbraga
  • Tellijatele mõeldud auhinnad
Näita vähem
€ 0 / nädal€ 11.99 / kuu
Telli

Osta üks artikkel

Ühe artikli lugemisõigus
  • Ühe artikli lugemisõigus
Näita vähem
€ 3.99