Kui Barcelonalt värav ära võeti, teenis Xavi kollase kaardi.

5. oktoober 2022, 09:44

SKANDAAL! Kas kohtunikud tegid Barcelonale liiga? Xavi: nad peaksid oma otsuseid põhjendama, me ei saa enam millestki aru

Kui meistrite liiga alagrupiturniir on jõudnud poole peale, on raskesse seisu sattunud FC Barcelona, kes on esimese kolme kohtumisega kogunud vaid kolm punkti. Teisipäeval kaotati võõrsil 0 : 1 Milano Interile ja selles nähakse omajagu süüd (video)kohtunikel.

Loetleme üles mängu võtmemomendid: esmalt mängis Barcelona kaitsja Eric Garcia 24. minutil oma karistusalas palli käega, aga kuna oli suluseisus, siis jäi penalti andmata; avapoolaja lisaminutitel viis Hakan Calhanoglu kauglöök Interi 1 : 0 juhtima; 67. minutil Pedri küll viigistas seisu, ent kuna VAR fikseeris Ansu Fatile löögieelses olukorras käe, võeti Barcelonalt värav ära. Ja matši lisaminutitel juhtus see kõige skandaalsem asi, kui Interi kaitsja Denzel Dumfries mängis Fati-olukorrale sisuliselt identselt palli käega, aga Barcelona penaltit ei saanud.