Kristian Kullamäe.

31. oktoober 2022, 12:15

Üleplatsimeheks tõusnud Kristian Kullamäe aitas koduklubil võita

Eesti koonise mängujuht Kristian Kullamäe tegi Leedu kõrgliigas taas suurepärase etteaste, tüürides oma koduklubi Panevežyse Lietkabelise võidusadamasse.

Lietkabelis sai võõrsil tulemusega 96 : 77 jagu Prienaist. Üleplatsimeheks tõusnud Kullamäe viskas 25 punkti: vabavisked 1/2, kahesed 6/8, kolmesed 4/7. Lisaks võttis ta kuus lauapalli, andis ühe resultatiivse söödu ja tegi ühe pallikaotuse ning sai kirja neli viga.

Lietkabelis otsustas mängu saatuse juba esimesel poolajal. Avaveerandi võitsid nad 30 : 15 ja poolajavile kõlades säras tablool eduseis 55 : 36.

Prienai suurim korvikütt oli Karolis Giedaritis 20 punktiga. Lietkabelis on võitnud viis kohtumist ja kaotanud kaks ning püsib Leedu kõrgliigas kolmandal positsioonil. Prienai on maitsnud kaotusekibedust kõigis seitsmes senises mängus.