Kuigi VK Rütmika võimlejad treenivad suurel määral Tartus Turu spordihoones, siis jääb seal lagi juunior- ja meistriklassile juba madalaks.

Foto: Aldo Luud
Lenel Karu 23. november 2022 12:45

Hoolimata sellest, et Tartu linnas sai kolm aastat tagasi valmis uus Variku Spordihoone, tänavu tegi lahti uksed kauaoodatud Annelinna jalgpallihall ning äsja tähistati Turu tänaval uue renoveeritud vehklemissaali avamist - siis ikkagi on linnas spordiklubidel kitsas. Kuna soovitud treeninguteks ei jagu piisavalt aegu isegi vanadele spordiklubidele, siis uutel tulijatel on löögile pääseda veel keerulisem.

Võimlemisklubi Rütmika treener Liisel Perlin ütles, et alates sellest hetkest, kui tema treenerina alustas, on olnud suurtes spordisaalides treeningaegadega kitsas. Peamine põhjus on see, et kõik treeningud algavad sarnasel kellaajal ning hommikuti on lapsed koolis. „Mida vanemad on õpilased, seda hiljem saab nendega saalis alustada ja isegi esimese klassi lapsed üldiselt enne nelja trenni ei jõua,“ selgitas Perlin. Seetõttu ongi enne kella kolme vabu aegu uhkesti, sealt edasi aga graafik umbes.

Edasi lugemiseks vali endale sobiv plaan:

Telli Õhtulehe digipakett

Vaata võimalusi
  • 11 erinevat digiväljaannet
  • Üle 2000 artikli kuus
  • Jagamisõigus 4 sõbraga
  • Tellijatele mõeldud auhinnad
Näita vähem
€ 0 / nädal€ 11.99 / kuu
Telli

Osta üks artikkel

Ühe artikli lugemisõigus
  • Ühe artikli lugemisõigus
Näita vähem
€ 3.99