SANGAR! Takuma Asanole anti aega ja (väga vähe) ruumi löögiks ning jaapanlane tõi Jaapanile vinge võidu!

Foto: Fabrizio Bensch / Reuters / Scanpix
Viljar Voog 23. november 2022 17:16

Saksamaa jalgpallikoondis tuli MMile plaaniga pesta maha nelja aasta tagune häbi, kui kahe kaotusega kukuti konkurentsist juba alagrupis. Lõpuks astuti hoopis sama reha otsa: enda võimalused raisati, Jaapan realiseeris aga rünnakud ära ja võitis 2 : 1! Nüüd on sakslastel vesi ahjus, sest järgmine mäng hispaanlastega tuleb kohustuslikus korras võita, muidu tuleb teist MMi järjest varakult kohvrid pakkida!

Jamal Musiala pidi mullu langetama otsuse. Saksamaal sündinud, kuid seitsmeaastaselt perega Inglismaale kolinud poolkaitsja võinuks rahvusvahelises jalgpallis esindada mõlemat riiki. Liisk langes sakslaste kasuks – alates 2019. aastast on Musiala kuulunud Müncheni Bayerni ridadesse.

19aastasena võeti ta MMile kaasa kui Euroopa kõige vingem teismeline – ja see on väga kange tiitel arvestades, et Saksamaal mängib ka Inglismaa koondises MMi väravaga alustanud Jude Bellingham. Ent kuigi mõlemad noored on väga hirmsas hoos, ei küündi britt päris Musiala 15 „resultatiivsuspunktini“ – sinna sisse on arvestatud nii löödud väravad kui ka resultatiivsed söödud.

Edasi lugemiseks vali endale sobiv plaan:

Telli Õhtulehe digipakett

Vaata võimalusi
  • 11 erinevat digiväljaannet
  • Üle 2000 artikli kuus
  • Jagamisõigus 4 sõbraga
  • Tellijatele mõeldud auhinnad
Näita vähem
€ 0 / nädal€ 11.99 / kuu
Telli

Osta üks artikkel

Ühe artikli lugemisõigus
  • Ühe artikli lugemisõigus
Näita vähem
€ 3.99