Cristiano Ronaldo alustab oma viimast MMi!

Ohtuleht.ee täna 18:01

Jalgpalli maailmameistrivõistlustel astuvad täna esimest korda areenile G- ja H-alagrupis mängivad koondised. Õhtuleht hoiab lugejaid terve päeva jooksul tekstipõhise otseblogi vahendusel tähtsamate sündmustega kursis.

AJAKAVA
kell 12.00 Šveits - Kamerun (G-grupp) 1 : 0
kell 15.00 Uruguai - Lõuna-Korea (H) 0 : 0
kell 18.00 Portugal - Ghana (H)
kell 21.00 Brasiilia - Serbia (G)

18:09

Esimese kümne minutiga on selgelt aktiivsem pool olnud Portugal, kuid plaan A tundub olevalt äärte kaudu teede karistusalla leidmine, mis seni pole veel õnnestunud.

18:01

Läksime!

17:14
Portugal - Ghana algrivistused
17:11
16:56

Lõpuvile! Palume vabandust kõigi jalgpallisõprade käest, kelle aega see jalgpallimäng röövis.

16:48

Seitse üleminutit veel. Oh õudu.

Son sai vahepeal peale lüüa - nii 25 meetrilt ja ikka mööda.

16:42

Viis minutit selle mängu lõpuni. Jätkuvalt pole tehtud ühtegi pealelööki, mis väravavahidelt tõrjet vajanuks.

16:31

Konkreetselt: 73 minutit mängitud ja juhtunud pole jätkuvalt mitte midagi! Suarez on vahepeal tulnud pingile ja Cavani mängu, Uruguai pigem surub, aga mitte midagi ei toimu.

15:47

Ja ongi 45 minutit meie elust, mida keegi tagasi ei saa, möödas. 22 meest veeretasid jalgpalli, tulemust ei miskit.

15:44

POST RAGISEB! Uruguai teise nurgalöögi järel saab peaga löögile Godin, kuid väravaraam hoiab skoori nulli peal.

15:34

34. min. Esimene tõeliselt ohtlik olukord! Ui-Jo Hwang pääses trahvikasti keskelt täiesti vabalt löögile, aga uhas üle.

15:27

Nüüd oli Uruguail ohtlik kontrarünnak, aga viimane sööt läks pisut pikaks ja väravavaht Kim jõudis vahele.

15:22

Nunez ei saa värava ees pallile pihta! Väga ohtlik rünnak Uruguailt.

15:20

20 minutit mängitud. Kes ei saa / taha / viitsi otsepilti vaadata, pole jäänud millestki ilma. Korea on jätkuvalt pisut üritavam pool, Uruguai pääses äsja Valverde isikus pika söödu järel kastis löögile, aga lõi üle.

15:10

Esimesest kümnest minutist pole suurt midagi raporteerida. Käib kõva võitlus, Korea on teeninud ühe nurgalöögi. Kui peaks valima, kumb on hädas, siis pigem natuke Uruguai.

15:00

Uruguai ja Lõuna-Korea läks!

14:41

Uruguai ja Lõuna-Korea algrivistused on järgmised. Tähelepanu tasub pöörata faktidele, et Tottenhami staar Heungmin Son on platsil ning tagalat turvavad viis Kimi. Tõsi, teine fakt on lihtsalt lõbus nending.

14:12

Vutipäev jätkub kell 15.00 algava matšiga Uruguai - Lõuna-Korea.

14:09
13:56

2 : 0 oli viiendal üleminutil ülilähedal, ent Kameruni kaitsja blokeerib vahetusest sekkunud Haris Seferovici lähilöögi.

Kohtumine lõppeb Šveitsi 1 : 0 võiduga.