Cristiano Ronaldo rabeleb Portugali ründeliinis nii aktiivselt, et isegi kaptenipael kaob käest!

Ohtuleht.ee täna 19:22

Jalgpalli maailmameistrivõistlustel astuvad täna esimest korda areenile G- ja H-alagrupis mängivad koondised. Õhtuleht hoiab lugejaid terve päeva jooksul tekstipõhise otseblogi vahendusel tähtsamate sündmustega kursis.

AJAKAVA
kell 12.00 Šveits - Kamerun (G-grupp) 1 : 0
kell 15.00 Uruguai - Lõuna-Korea (H) 0 : 0
kell 18.00 Portugal - Ghana (H)
kell 21.00 Brasiilia - Serbia (G)

20:45

Brasiilia pole viimased 19 MMi avamängu kaotanud. Et asi oleks selge: meil on käsil 22. MM!

20:31

Lihtsalt vaadake seda Brasiilia ründeliini. Vaadake ja värisege!

20:30
20:25

Üks mäng on veel ees ootamas. Ja võistlustulle astub suursoosik!

20:18

Pärast Uruguai ja Kameruni unist mängu ja selle matši 45 kompivat minutit oli teine poolaeg ikka täielik tulevärk. Pulss on üleval!

20:16

Nii, veel Ronaldo statistikat: ta on kolmas mees, kes on nii oma koondise noorim kui ka eakaim väravalööja. Seda tiitlit jagab ta Horvaatia legendi Ivica Olici ja taanlase Michael Laudrupiga!

20:10
19:59

OIOIOIOIOIOI!!! Diogo Costa teeb peaaegu hullu prohmaka – ta kaotab ära enda selja taga oodanud Ghana ründaja, pani palli maha ja peaaegu kaotab selle, aga väravavahti õnneks ghanalane libastus ja pall õnnestus klaarida.

Meeletu draama siia lõppu, aga Portugali jaoks lõppeb kõik õnnelikult. Nad võidavad 3 : 2!

19:54

Kuus üleminutit üheksast möödas.

19:48

Taas kiirrünnak: vasakult äärelt pall sisse, karistusalas on Osman Bukari, kelle pealöök on täpne. Väike siuuuuuu! tähistus ka otsa ja Ronaldo laiutab pingil käsi.

19:46

AGA GHANA LÖÖB ÜHE TAGASI!

19:46

88. minut ja Ronaldo tuleb puhkama. Tema töö on tehtud. Mõned vahetused tulevad veel, aga kõik räägivad täna siiski Portugali staarist.

19:40

Ronaldo ei löö üks ühele rünnakut ära, kuigi ta oli ka suluseisus.

19:40

Viis MMi, viis korda väravaid.

19:39
3 : 1

Kolmas ka! 80. minuti saab Fernandes teise resultatiivse söödu, kui neli kolme vastu kiirrünnakul leiab ta üles äsja mängu tulnud Rafael Leao.

19:37

78. minut ja vahetult peale Ghana topeltvahetust, kus liinid on veel veidi sassis. Fernandesi püstsööt ja taas on see Salisu, kes eksib - tema jalge vahelt jõuab pall Joao Felixini, kes tõttab karistusalla ja ei eksi.

19:35

2 : 1 PORTUGALILE!

19:32

Ohohohooo. Tundub, et Ghana sööt läheb pikaks, aga Kudus tuleb teisest lainest palli peale, saab otsajoonelt tsenderdada ja see läheb Pereira jalge vahelt läbi - aga võtab veel nii õnnetu rikošeti, et pallist läheb hoog välja ja otse Ayew jalale, kes paarilt meetrilt mõistagi ei eksi!

19:30

AGA 73. MINUTIL ON SEIS VIIGIS!!!

19:30

Opaa, Kudus kõmmutab 30 meetrilt tõelise pommi, aga otse värava keskele ja Kudus tõrjub.