Serbia ei kavatse viimased 19 MMi avamängus kaotust vältinud Brasiilia elu lihtsaks teha.

Jalgpalli MM
24. november 2022, 22:31

MMi BLOGI | Brasiillased lõid MMi seni kauneima värava! (4)

Jalgpalli maailmameistrivõistlustel lõppes neljapäevaga esimene mängudevoor. Selline oli Õhtulehe otseblogi!

22:57

Head ööd!

22:55

KÕIK! MMi esimene mängudevoor on läbi Brasiilia 2 : 0 võiduga!

22:52

Brasiilial on probleem ka Daniloga, kes on selgelt hädas, aga kuna viis vahetust on tehtud, siis ta ei pääse kuhugi. Võimalik, et väga kallis võit favoriitidele.

22:51

See on väga murettekitav vaatepilt…

22:50

Seitse üleminutit.

22:43

Manchester Unitedi mehed tahavad lisa saada: Neymari asemel sekkunud Antony ragistab latti ja Fredi kauglöök vajab head tõrjet.

22:38

Ja ongi nii, et megatäht võetakse välja (mis on kindlasti suurem uudis, kui see, et ka kahe värava autor tuuakse pingile puhkama).

22:36

Oioi. 78. minutit ja Neymar istub suhteliselt pahase näoga murul.

22:33

Vabandust, käärid siiski ei olnud, vaid üle puusa löök. Aga tsenderdus vasakult äärelt, brasiillane tõstab ise palli endale ette ja annab hagu. Oi. Va. Li. Ne.

22:31

KÄÄRID! KAKS! RICHARLISON!

22:26

Oh, milline prohmakas Viniciuselt: Neymar tõttab kaks ühele rünnakule, kaotab palli, kuid Vinicius võitleb kuidagi selle endale tagasi, tormab ise karistusalla… Ja kaotab tasakaalu. Siin pidanuks olema 2 : 0.

22:22

63. minut on siis see hetk, kui brasiillased enda MMi esimese värava sepistavad: terav pealelöök vasakult äärelt, Milinkovic-Savic tõrjub enda ette ja seal on Tottenhami ründaja esimesena jaol.

22:20

AGA ENAM MITTE! RICHARLISON!

22:19

Tund on käis ja paremkaitsja Alex Sandro kõmmutab kaugelt peale. Serbia väravavaht on alistatud, aga post ragiseb ja saadab palli tagasi väljakule. Nullid püsivad!

22:11

Serbia kaitsjatel on selles mängus väga selge mentaliteet: kas käsi kullas või p… Brasiillaste ründajate vastu lennatakse blokeerima sellise hooga, et kui palli asemel kasvõi riivatakse vastast, siis on kollane kaart miinimum.

22:08

Aga müüripõrkest üle.

22:07

Nii, kuues viga Neymari vastu ja see on väga ohtlikust olukorrast, 19 meetri pealt karistuslöök!

22:04

45 minutit on sel MMil esimest mänguvooru veel jäänud! Hakkame nendega siis peale!

21:58

Kui 30 koondist on mänginud sel turniiril 90 minutit ja vaid kaks, sealjuures Brasiilia, 45 minutit, siis ikkagi on Neymar MMi kõige kiusatum mängija, kelle vastu on tehtud viis viga!