Serbia ei kavatse viimased 19 MMi avamängus kaotust vältinud Brasiilia elu lihtsaks teha.

Ohtuleht.ee täna 21:01

Jalgpalli maailmameistrivõistlustel astuvad täna esimest korda areenile G- ja H-alagrupis mängivad koondised. Õhtuleht hoiab lugejaid terve päeva jooksul tekstipõhise otseblogi vahendusel tähtsamate sündmustega kursis.

AJAKAVA
kell 12.00 Šveits - Kamerun (G-grupp) 1 : 0
kell 15.00 Uruguai - Lõuna-Korea (H) 0 : 0
kell 18.00 Portugal - Ghana (H)
kell 21.00 Brasiilia - Serbia (G)

22:26

Oh, milline prohmakas Viniciuselt: Neymar tõttab kaks ühele rünnakule, kaotab palli, kuid Vinicius võitleb kuidagi selle endale tagasi, tormab ise karistusalla… Ja kaotab tasakaalu. Siin pidanuks olema 2 : 0.

22:22

63. minut on siis see hetk, kui brasiillased enda MMi esimese värava sepistavad: terav pealelöök vasakult äärelt, Milinkovic-Savic tõrjub enda ette ja seal on Tottenhami ründaja esimesena jaol.

22:20

AGA ENAM MITTE! RICHARLISON!

22:19

Tund on käis ja paremkaitsja Alex Sandro kõmmutab kaugelt peale. Serbia väravavaht on alistatud, aga post ragiseb ja saadab palli tagasi väljakule. Nullid püsivad!

22:11

Serbia kaitsjatel on selles mängus väga selge mentaliteet: kas käsi kullas või p… Brasiillaste ründajate vastu lennatakse blokeerima sellise hooga, et kui palli asemel kasvõi riivatakse vastast, siis on kollane kaart miinimum.

22:08

Aga müüripõrkest üle.

22:07

Nii, kuues viga Neymari vastu ja see on väga ohtlikust olukorrast, 19 meetri pealt karistuslöök!

22:04

45 minutit on sel MMil esimest mänguvooru veel jäänud! Hakkame nendega siis peale!

21:58

Kui 30 koondist on mänginud sel turniiril 90 minutit ja vaid kaks, sealjuures Brasiilia, 45 minutit, siis ikkagi on Neymar MMi kõige kiusatum mängija, kelle vastu on tehtud viis viga!

21:52

Juba homme algab teine mängudering!

21:48

Ja nii ongi, 0 : 0. Serbialt väga vahva poolaeg, Brasiilia parima võimaluse eest hoolitses vaata et Neymar, kes kõmmutas otse peale nurgalöögi.

21:46

Vaid üks üleminut! Kas selle MMi kõige lühem poolaeg?

21:36

Raphinha mängitakse karistusala joonelt kenasti löögile, kuid jõu asemel läheb ta palli sättima ja see jääb nõrgaks. 35 minutit mängitud ja Serbia püsib väga kenasti mängus.

21:29

Thiago Silva annab oivalise läbisöödu Viniciusele, kuid Vanja Milinkovic-Savic näitab väravavahi kohta üliväledaid jalgu ja saab palli enne ründajat minema aetud. Peagi on pool tundi möödas.

21:24

22 minutit mängitud ja palli valdamine on 38-25-27. See keskmine number on siis, et pall on „võitluses“ ja nii suurt numbrit sellelt MMilt veel ei mäleta. Serbia annab kõva lahingut siin superstaaridele.

21:16

Ja Pavlovic saab ka ise vopsu: Casemiro hüppab õhuvõitluses talle küünarnukiga näkki. Silm silma, hammas hamba vastu! 15 minutit mängitud, kõik on tasa.

21:07

Juba kuuendal minutil välgub esimene kollane kaart: serblased tahavad end kehtestada, aga tulemuseks on väga jõuline mäng. Neymar on pikali ja Pavlovic saab hoiatada.

21:01

Päeva viimane mäng on alanud!

20:45

Brasiilia pole viimased 19 MMi avamängu kaotanud. Et asi oleks selge: meil on käsil 22. MM!