Kreeklannad ei jätnud sinisärkidele võimalust.

24. november 2022, 21:00

Korvpallinaiskond Kreekale vastu ei saanud

Eesti korvpallinaiskond, kel oli oli enne tänast EM-valiksarjas kirjas võit ja kaotus, sai võõrsil lisa halvemasse tulpa. Rhodosel toimunud mängus kaotati Kreekale 61 : 86.

Kreeklannad panid võidule alguse võimsa algusega: juhiti 8 : 0 ja 23 : 4. Seejärel sai oma mängu käima ka Eesti naiskond ja teise veerandi keskel jõuti kahel korral vaid viie punkti kaugusele, kuid lähemale võõrustajad meie neide ei lubanud. Juba poolajaks oli vahe taas 14.

Eesti parimana panustas Anette-Laura Tõks 11 silmaga. Kahekohalise skoorini ehk 10 punktini küündisid ka Janne Pulk ning Mailis Pokk, kellest viimane sai 11 lauapalliga kirja ka kaksikduubliga. Üleplatsinaisena tõi Artemis Spanou 19 punkti.

Eesti koondis jätkab valiksarja nädalavahetusel kodusaalis, kui pühapäeval kohtutakse Tartus Portugaliga.