LeBron James tõi Lakersile 21 punkti

26. november 2022, 09:48

VIDEO | Vigastuspausilt naasnud LeBron James aitas Lakersi võidule

Hooaega raskelt alustanud Los Angeles Lakers on suutnud pisut hoogu koguda, viimasest viiest mängust on võidetud neli. Reedel alistati võõral väljakul tulemusega 105 : 94 San Antonio Spurs.

Seejuures juhis Lakers kohtumist algusest lõpuni, pisut enne poolajapausile minekut oli nende edu korraks isegi 20 punkti. Kolmas veerandaeg, mis on Darvin Hami hoolealustel olnud käimasoleval hooajal probleemiks, kaotati aga 20 : 34. Kui mängida jäi pisut vähem kui 11 minutit, tabas Isaiah Roby kolmese, vähendades San Antonio kaotusseisu kolmele punktile. Siis viskas Lakers aga 11 punkti järjest ning hoidis seejärel turvalist edu matši lõpuni.

Võidumeeskonna parim oli Anthony Davis 25 punkti, 15 lauapalli, nelja korvisöödu, kolme bloki ja ühe vaheltlõikega. Eelmised viis mängu lähendajalihase vigastuse tõttu vahele jätnud LeBron James sai kirja 21 silma, kaheksa lauapalli ja viis tulemuslikku söötu, Lonnie Walker IV viskas oma endise koduklubi vastu 18 punkti. San Antoniole tõi Tre Jones 19 silma.

„Päris hea oli taas tiimikaaslastega väljakul olla, pisut mängida ja aidata neil võita,“ lausus 37aastane James NBA kodulehe vahendusel. Ta lisas, et võib mängida ka laupäeval, kui samad meeskonnad kohtuvad San Antonios uuesti. „Väga tõenäoline, et mängin. Puhkasin just kaks nädalat. Minuga on kõik hästi,“ lisas ääremängija.

Reedel oli võidukas ka Milwaukee Bucks, kes alistas kodupubliku ees skooriga 117 : 102 Cleveland Cavaliersi. Giannis Antetokounmpo tõi üleplatsimehena 38 punkti, üheksa lauapalli ja kuus korvisöötu.