Kas Lionel Messi päästab Argentina päeva?

Jalgpalli MM
26. november 2022, 23:01

MMi BLOGI | Messi unistus jäi ellu, Prantsusmaa pääses esimesena edasi (5)

Jalgpalli MMil oli laupäeval kavas C- ja D-alagruppide teise vooru mängud. Õhtuleht hoidis lugejaid toimuvaga kursis blogi vahendusel.

Tuneesia – Austraalia 0 : 1 (ülevaadet saab lugeda siit)

Poola – Saudi Araabia 2 : 0 (ülevaadet saab lugeda siit)

Prantsusmaa – Taani 2 : 1 (ülevaadet saab lugeda siit)

Argentina – Mehhiko 2 : 0 (ülevaadet saab lugeda siit)

22:59

Pakime tänaseks kokku, head ööd!

22:59
22:57

Kõik. Argentina võidab 2 : 0 ja edasipääs on nüüd 100% nende enda kätes. Tabeliseis on nüüd selline, et Poolal on neli punkti, Argentinal ja Saudi Araabial kolm ning Mehhikol üks.

22:51

90 minutit täis, lisa tuleb kuus.

22:49

JA TULEB TEINE! Argentina mängib 87. minutil nurgalöögi lühidalt lahti, Messi söödab 21aastasele Enzo Fernandezile, kes teeb paar üleastet ja vajutab trahvikasti nurgast palli Ochoa selja taha. 2 : 0 ja Argentina pidutseb täna.

22:46

Argentina võinuks 86. minutil Mehhiko nurgalöögile järgnenud kontrarünnakuga asja ära otsustada, aga vasakkaitsja Gallardo päästis päeva.

22:41

80 minutit täis. Mehhiko püüab nii- ja naapidi, aga ei saa initsiatiivi vajalikul määral enda kätte. Argentina võib end praegu suhteliselt turvaliselt tunda.

22:31
22:28

Seda väravat oli Argentinale hädasti vaja, sest kui täna ei võideta, on nende seis ikka väga hapu. Mitte lootusetu, aga väga hapu.

22:25

LIONEL MESSI! TÄIESTI TÜHJA KOHA PEALT 65. MINUTIL 20 MEETRI PEALT ALLA NURKA JA ARGENTINA JUHIB 1 : 0! Daamid ja härrad, see ongi Messi maagia.

22:21

60 minutit üle elatud. Poolaja algus nagu lubas korra, et hakkab asju juhtuma, aga pigem vist kisub ikka sinna vana tuttava raja poole… Argentina tõi vahepeal keskväljale värskeid jalgu, äkki see hakkab varsti positiivselt mõjuma.

22:12

Aga Messi lööb vasakuga selgelt üle…

22:11

Äkki nüüd juhtub midagi põnevat? Argentina saab 20 meetrilt ja suhteliselt keskelt karistuslöögi.

22:05

Kahjuks tuleb tunnistada, et vaheaeg on lõppenud ja teine poolaeg alanud.

21:58

Eesti rahva muljed põnevuskohtumisest:

21:54

Argentina suutis lõpuks teha poolajaga 2 ja Mehhiko 3 pealelööki. Raamide vahele läks neist mõlemal üks.

21:51

Jumal tänatud, et see poolaeg lõpuks läbi sai. Nii igavat jalgpallimängu pole väga ammu näinud…

21:45

45. minut. Vega proovib karistuslöögist argentiinlasi üllatada, aga see on Emiliano Martinezile lihtne saak.

21:41

Ohhoo! Martinez pääses 40. minutil peaga löögile, aga kõrge kaarega üle Mehhiko värava. Vähemalt midagi toimus…

21:31

30 minutit mängitud. Rohkem polegi midagi öelda. Kahe peale on tehtud üks pealelöök (Mehhiko ja mööda).