KÕIK! Kanada vahetusmees Jonathan Osorio teab, et alagrupiturniiri kolmas mäng Marokoga jääb tema koondise jaoks sel MMil viimaseks.

Jalgpalli MM
27. november 2022, 20:34

HORVAATIA – KANADA 4 : 1 | Kiire värav ei päästnud Kanadat kiirest kojusõidust

Kui Kanada ja Horvaatia kohtumist oli mängitud napilt kaks minutit, oli F-alagrupi jooksev tabeliseis selline, et hoia peast kinni. Ent kiirelt kaotusseisu jäänud horvaadid näitasid eelmise MMi hõbemedalimeeskonnale omast kvaliteeti ja tõusid õhtu lõpuks hoopis alagrupi liidriks. Kanada unistus kaheksandikfinaali pääsemisest purunes aga kildudeks.

Esimeses voorus Belgia vastu vägevat rünnakute tulevärki näidanud, kuid 0 : 1 kaotanud Kanada näis soovivat jätkata Horvaatia vastu sealt, kus pooleli jäädi ning juba 2. minutil asuti mängu juhtima: Tajon Buchanan andis paremalt äärelt tsenderduse ning eelmises mängus penaltiga eksinud Alphonso Davies rammis palli peaga sisse.