Niclas Füllkrug päästis Saksamaale viigi (ja ehk ka kogu tuirniiri).

Jalgpalli MM
27. november 2022, 23:31

HISPAANIA – SAKSAMAA 1 : 1 | Sünged ennustused ei täitunud ning sakslased võivad ikkagi alagrupist edasi murda

MMi avavoorus 1 : 2 Jaapanile kaotanud Saksamaa jalgpallurid ärkasid 27. novembri hommikul Kataris teadmisega, et halvemal juhul võivad nad õhtul magama minna seisus, kus teist MMi järjest alagrupist edasi ei pääseta. Ent esmalt tuli neile appi Costa Rica, kes alistas 1 : 0 Jaapani ning et õhtul tehti ise 1 : 1 viik Hispaaniaga, jäid Die Mannschaft'ile kõik võimalused edasi pääseda.

Kohtumise esimese poolaja esimene pool kuulus selgelt Hispaaniale. 7. minutil oli nende esimene värav ka ülilähedal, kui Dani Olmo andis tuld, kuid Saksamaa väravavaht Manuel Neuer suutis löögi latti tõrjuda. 22. minutil pani kauglöögi teele Jordi Alba, mis läks napilt, aga kindlalt mööda.