Kõik!

Jalgpalli MM
1. detsember 2022, 22:56

MMi BLOGI | Jaapan alistas Hispaania ja lükkas Saksamaa auti (8)

Jalgpalli MMil selgusid neljapäeval edasipääsejad alagruppides E ja F. Nagu ikka, hoidis Õhtulehe otseblogi mängudes toimuval silma peal.

E-alagrupi lõppseis:

Jaapan kohtub kaheksandikfinaalis Horvaatiaga, Hispaania Marokoga.

22:58
Lõpuvile!

Saksamaa võidab küll viimases mängus Costa Ricat 4 : 2, kuid abi sellest ei ole.

22:54
Jaapan alistab Hispaania ja Saksamaa on väljas!

Jaapan ongi alistanud Hispaania 2 : 1 ja Saksamaa ei pääse teist MMi järjest alagrupist edasi!

22:49

Lisaminutid käivad. Hispaania - Jaapani mängus on neid antud 7, Saksamaa - Costa Rica mängus 10.

22:47
Saksamaa - Costa Rica 4 : 2

Niclas Füllkrug lööb minutil 90+1 Saksamaa neljanda. Esiti näidatakse suluseisu, kuid VARi menetlus selgitab välja, et suluseisu ei olnud.

22:45

Kas Hispaania tahabki gruppi võita? Kui teiseks jäädakse, kohtutakse kaheksandikfinaalis ju Maroko, mitte Horvaatiaga…

22:43

Saksamaal ja Hispaanial on võrdselt 4 punkti, kuid Hispaania väravate vahe on pluss 6, Saksamaal aga 0.

22:41
Saksamaa - Costa Rica 3 : 2

84. minutil lööb Havertz oma teise ja sellega on Costa Ricaga ilmselt kõik, kuid sakslased ise ikkagi praeguse seisuga edasi ei pääseks.

22:40

Musiala tantsib ja tantsib ja tantsib karistusalas - ja saadab palli lõpuks üle!

22:37

Saksamaa ei pääsenud MMil alagrupist edasi ka neli aastat tagasi, meenutagem siinkohal seda fakti.

22:33
Navase imetõrje!

76. minutil pääsevad sakslased kiirele vasturünnakule ning Niclas Füllkrugil on värava ees sisse löömise vaev, kuid Navas suudab end ette sättida ja palli üle lati tõrjuda.

22:30
Saksamaa - Hispaania 2 : 2

Costa Rica õnn kestis napid minutid: 73. minutil viigistab Kai Havertz.

Selle seisuga pääseks edasi Jaapan ja Hispaania.

22:28
Saksamaa - Costa Rica 1 : 2

Ei ole võimalik!!! Costa Ricale 71. minutil karistuslöök ning sellele järgnenud tohuvabohus lükkab palli sisse Juan Pablo Vargas. Paar meest olid küll suluseisus, kuid mitte need, kes värava meisterdasid.

Ja praeguse seisuga pääseks siit grupist edasi Jaapan ja Costa Rica!

22:23
Veel üks Saksamaa post!

66. minutil uhab Musiala - ja taas post ragiseb!

22:21

Sest hispaanlased ei saa sellele loota, et kaotame Jaapanile ja küll edasi pääseme - kui Costa Rica teises mängus skooriks, oleks nende lips läbi.

22:20

Praeguse seisuga vajaks väravat nii Saksamaa, Costa Rica kui ka Hispaania.

22:18

Kui Costa Rica võidaks ja Jaapan võidaks, langeks välja hoopis Saksamaa ja Hispaania…

22:17
Saksamaa tabab posti!

Saksamaa oli lähedal sellele, et kiirelt eduseis taastada, kuid Musiala kihutab palli vastu tagumist posti.

22:16
Saksamaa - Costa Rica 1 : 1

Halleluuja! 58. minutil Costa Rica viigistab! Neuer tõrjub Kendall Manley pealöögi, kuid tagasi põrkunud palli kihutab Saksamaa puuri Yeltsin Tejeda!