Jalgpalli MM
2. detsember 2022, 23:03

MMi BLOGI | Kamerun murdis Brasiilia, aga edasi pääses Šveits

Kataris toimuvatel jalgpalli maailmameistrivõistlustel selgusid reedel viimased alagruppidest edasipääsejad.

H-grupi lõppvaatus kujunes selliseks, et Lõuna-Korea alistas 2 : 1 Portugali ja Uruguay 2 : 0 Ghana.

Lõplik tabeliseis: 1. Portugal 6 punkti, 2. Lõuna-Korea 4, 3. Uruguay 4, 4. Ghana 3. Korealased pääsesid edasi, sest lõid Uruguayst kaks väravat rohkem. Väravate vahe on mõlemal null.

G-grupi viimases voorus said võidud Kamerun, kes alistas 1 : 0 Brasiilia, ja Šveits, kes murdis 3 : 2 Serbia.

Lõplik tabeliseis: 1. Brasiilia 6 punkti, 2. Šveits 6, 3. Kamerun 4, 4. Serbia 1.

23:25

Hea küll, pakime tänaseks kokku. Tänud jälgimast ja head ööd!

23:24

Kaheksandikfinaalpaarid on järgmised:

23:02
23:01

Ongi kõik! Šveits võidab 3 : 2 ja läheb Brasiilia järel teisena alagrupist edasi.

Kaheksandikfinaalist kohtuvad Brasiilia ja Lõuna-Korea ning Šveits ja Portugal.

23:00

Kamerun ongi võitnud Brasiiliat 1 : 0. Teises mängus on käsil juba 10. lisaminut…

22:55

Olgu lisatud, et Kameruni värav ei muuda praegu midagi, sest Šveits tõuseb võidu korral kuue punkti peale, Kamerun nelja.

22:54

Serbia ja Šveitsi mängus on puhkenud kähmlus! Põhjust on keeruline ütelda televiisori vahendusel, aga see lõppeb Xhaka ja Milenkovic kollasega.

22:53

Ohhoo! Vincent Aboubakar viib 90+3. minutil Kameruni 1 : 0 juhtima, tõmbab seejärel särgi seljast ja teenib teise kollase eest punase.

22:45

Serbia rong hakkab jaamast lahkuma, sest mängida on 5 minutit + lisa ja neil on vaja kaht väravat. Pealegi näivad nad juba võrdlemisi endast väljas, kohtunik saab igal võimalikul ja võimatul hetkel sõimata.

22:40

Tundub, et Uruguay ründajale Edinson Cavanile ei meeldi VAR.

22:37

Kamerun ja Brasiilia jätkuvalt 0 : 0, Serbia vajab kaht väravat, aga viimasel ajal pole väga lubavaid rünnakuid enam olnud. Armuaega on jäänud 12 minutit + lisa.

22:26

Nüüd läheb laadaks ära! Põhimõtteliselt terve Serbia varumeestepink on platsile hiilinud. Küllap ei mahu neile pähe, et toda Mitrovici olukorda ei mindud isegi televiisorist vaatama.

22:25

65. min. Mitrovic kukub kastis, aga peakohtunik näitab enesekindlalt, et ei mingit penaltit. Kordus näitab, et Schär võtab korra serblase õlast kinni küll, aga kukkumine on vist pisut liiga dramaatiline.

22:21

Kamerun ja Brasiilia ikka nullide peal, aga Aafrika meeskond on teinud teisel poolajal veel paar pealelööki. Tõsi, raamidest mööda.

22:17

APPI! Embolo tõstab mõne meetri pealt palli üle värava. Võimalik, et oli ka suluseis.

22:09

EI OLE VÕIMALIK! JÄLLE VÄRAV! Seekord Šveits ja Remo Freuler penaltipunkti juurest Ruben Vargase kannasöödust. Kaunitar! Minutiks 48.

22:05

Nonii, selle alagrupiturniiri viimased 45 (+ lisa) minutit algasid.

22:03
22:00

Too kamerunlaste pealöök oli sel MMil esimene, mis Brasiilia raamide vahele tehtud. Müstiline statistika.

21:55

Kusjuures see Kameruni ainuke pealelöök oli päris ohtlik. Bryan Mbeumo lõi peaga tagumisest tsoonist 5-6 meetri pealt maapõrkega, aga Ederson pareeris.