Mathew Ryan kinkis Argentiinale 2 : 0 juhtvärava, mille realiseeris Julian Alvarez.

Jalgpalli MM
4. detsember 2022, 11:01

KISMA! Meeskonnakaaslane hõõrus soola ränga prohmaka teinud väravavahi haavale

Taani koondise teekond MMil on ammu läbi, kuid riigi jalgpallist on põhjust rääkida ka kaheksandikfinaalides. Nimelt tülitsevad väga avalikult kaks Kopenhaageni klubi väravavahti.

Argentiina alistas laupäeva õhtul Austraalia 2 : 1 ning edenes veerandfinaali. Suurt rolli selles tulemuses mängis austraallaste väravavahi Mathew Ryani prohmakas: 57. minutil võttis ta tiimikaaslase tagasisöödu vastu liiga tugeva puutega, pall põrkas Julian Alvarezile ja argentiinlane viis oma meeskonna 2 : 0 juhtima.

Ryani valus eksimus pakkus palju nalja poola koondise kolmandale väravavahile Kamil Grabarale, kes säutsus: „Kindlalt oli tegu poliitikaga.“

Omapäi näib see sõnum veidi kummaline. Seega tuleb pakkuda konteksti!