Brasiilia mängijad järjekordset väravat tähistamas.

Jalgpalli MM
5. detsember 2022, 23:00

MMi BLOGI | Lõuna-Korea sai auvärava kätte, aga Brasiilia suurt võitu see ei vääranud

Jalgpalli MMil peeti esmaspäeval järjekordseid kaheksandikfinaale, kui esmalt läksid vastamisi Jaapan ja Horvaatia ning seejärel Brasiilia ja Lõuna-Korea. Õhtuleht hoidis otseblogi vahendusel kohtumistel silma peal.

22:56
Lõpuvile!

Lõuna-Korea võidab küll teise poolaja, kuid olgem ausad: esimese kolmveerandtunniga oli see asi juba enam kui tehtud.

22:51

90 minutit on täis tikusunud, juurde lisatakse 4 minutit.

22:49

Dani Alveselt otse õhust vinge ülepuusalöök, aga üks Lõuna-Korea kaitsja jääb ette.

22:41

Kohe hoopis Lõuna-Korea järgmine võimalus! Alisson siiski tõrjub ja oli ka sulseis.

Ning 81. minutil teeb Brasiilia peatreener Tite ka sellise vahetuse, et Alisson pingile ja tema asemel platsile koondise kolmas väravavaht Weverton.

22:39

Kas Brasiilia võtab nüüd veel natuke jalad kõhu alt välja ja üritab siiski ka viienda värava leiutada?

22:38
Brasiilia - Lõuna-Korea 4 : 1

76. minutil tõeline maasikas Lõuna-Korea auväravaks! Seung-Ho Paik annab oma 25 meetrilt tuld ja ühe brasiillase rikošetist tuhiseb pall ka väravanurka!

22:32

Vahepeal tuli Brasiilia poolelt platsile Dani Alves ja BBC tähistas seda järgmise lõbusa pildikesega:

22:29

68. minutil pidanuks korealased skoorima! Kuid ei saa Hee-Chan Hwang palli Alissonist mööda uhatud.

22:22

Järgmine vaatus Raphinha ja Seung-Gyu Kimi duellis. Taas jääb peale Lõuna-Korea väravavaht.

22:15

Brasiilia jätkab lustimist! Raphinha otsib tagumist nurka, aga Seung-Gyu Kim suudab tõrjuda.

22:09

Kohe Lõuna-Korea parim võimalus selles mängus! Löögile pääseb Heung-Min Son, kuid Alisson teeb end suureks ja tõrjub rindkerega.

22:05

Algas teine poolaeg!

21:55

Esimese poolaja statistikat:

21:50
Vaheaeg!

Esimene poolaeg on lõppenud ja Brasiilia ees 4 : 0. Muud polegi lisada.

21:50

Seung-Gyu Kim tõrjub jalaga Richarlisoni löögi ning tagasi põrkunud palli saadab Neymar üle. Kui brasiillased teisel poolajal vähegi viitsivad, löövad nad mõned kollid vast ikka veel.

21:46

Esimesele poolajale lisatakse 5 minutit.

21:46

Viies lähedal! Järjekordne Brasiilia vasturünnak, kuid sedakorda suudab Lõuna-Korea väravavaht Seung-Gyu Kim Lucas Paqueta edeva löögi tõrjuda.

21:44
21:37
Brasiilia - Lõuna-Korea 4 : 0

Brasiilia teeb, mida tahab! Vasakult äärelt sööt Vinicius Juniorilt ja I-le paneb punkti Lucas Paqueta. 36. minut.

21:31
Brasiilia - Lõuna-Korea 3 : 0

Samba! Richarlisonilt esmalt väike peaga ja jalaga kõksimine, siis sööt Thiago Silvalt ning kogu selle ilu lõpetuseks veeretab Richarlison 28. minutil palli ka väravanurka seisuks 3 : 0.