Kristian Kullamäe.

26. jaanuar 2023, 08:40

Kristian Kullamäe koduklubi napsas väärtusliku võidupunkti

Eesti korvpallikoondise tagamehe Kristian Kullamäe koduklubi Panevežyse Lietkabelis alistas eile õhtul EuroCupil Prantsusmaa tiimi Bourg en Bresse'i tulemusega 92 : 88.

Kullamäel polnud sedapuhku kõige parem päev. Ta mängis 21 minutit ning sai selle ajaga kirja viis punkti, kolm lauapalli ja kolm tulemuslikku söötu. Väljakult sopsas ta kuuest viskest ainult ühe.

Võitjate resultatiivseim oli Gediminas Orelik, kes viskas 27 punkti. Kaotajatele tõi James Palmer jr. 31 silma.

Lietkabelis juhtis neljanda veerandaja eel 72 : 47, kuid 2.23 enne lõpuvilet kahandas vastane kaotusseisu viiepunktiliseks. Bourg'i mängija Amida Brimah tegi 14 sekundit enne kohtumise lõppu, kui tablool särasid Leedu klubi edunumbrid 88 : 85, ebasportliku vea ja väljakuperemehed tüürisid kohtumise võidusadamasse.

Seitsmenda võidu teeninud Lietkabelis kerkis EuroCupi A-grupis kümne võistkonna hulgas kaheksandale kohale.