Gert Kullamäe.

14. veebruar 2023, 22:55

Kohutavalt visanud Pärnu sai Tartus kindla kaotuse. Kullamäe: lähme üks mäng korraga ja vaatame, kuhu välja jõuame

Eelmisel kevadel sai Pärnu Sadama korvpalliklubi Eesti-Läti liigas kolmanda koha. Sel hooajal võideldakse play-off'i pääsemise nimel, praeguse seisuga neil sinna asja pole. Täna said Gert Kullamäe hoolealused võõral väljakul Tartu Ülikoolilt kindla 68 : 79 kaotuse. Meeskonna peatreener tõdes, et mängijatel napib rünnakul enesekindlust.

Tartu haaras koduväljakul mängu alguses edu ning juhtis viie minuti järel 16 : 6. Pärnakatel õnnestus pisut toibuda ning poolajapausiks vähendasid nad kaotusseisu kolmele punktile. Paraku ei tahtnud nende visked sisse kukkuda ning Tartu kasvatas vahet ja viimasel neljandikul polnud enam matši võitjas kahtlust.