TULE TAVAS APPI! Liverpooli kaitsja Andrew Robertson ei suuda uskuda, et Real kõmmutas Anfieldil nende puuri viis palli.

22. veebruar 2023, 16:11

Liverpooli legend arvab teadvat, mis on Kloppi hoolealuste kohutava kaitsemängu põhjuseks

Jalgpalli meistrite liigas nähti teisipäeva õhtul mulluse finaali kordusetenduse esimest vaatust, kui Liverpool võõrustas Anfieldi staadionil Madridi Reali. Kuigi Jürgen Kloppi hoolealused juhtisid kaheksandikfinaali vaevalt veerandtunnise mängu järel 2 : 0, tuli neil lõpuks vastu võtta häbistav 2 : 5 kaotus.

Mais Pariisis peetud finaalis Reali 1 : 0 paremust tunnistanud Liverpool alustas oma kättemaksuaktsiooni bravuurikalt, kui 4. minutil viis Darwin Núñez edeva kannalöögiga kodumeeskonna juhtima. Napilt kümme minutit hiljem sahises jälle: esimesele väravale eeltöö teinud Mo Salah kasutas ära Reali puuriluku Thibaut Courtois’ kohutava prohmaka ning Anfieldi publik võis hulluda.