VÕIT: Pärnu kaotas küll mängu kindlalt 0 : 3, aga šokeeris Selver/TalTechi kuldses geimis.

26. veebruar 2023, 12:44

Pärnu tegevjuht rääkis väikse koha murekohtadest

Põhiturniiril peksupoisi rollis olnud Pärnu šokeeris Eesti võrkpalli: „See oli väiksemat sorti ime, millega hakkama saime.“

„Kui aus olla, siis ma pole sellest endiselt aru saanud. Selle mõistmine võtab ikka natuke aega,“ teatas Pärnu Võrkpalliklubi peatreener Toomas Jasmin pühapäeva ennelõunal. Vaevalt pool ööpäeva varem lülitas Balti liiga põhiturniiril kindlalt viimaseks jäänud Pärnu kuldse geimi abil veerandfinaalis konkurentsist Selver/TalTechi.

24 peetud kohtumisest võitis Pärnu põhiturniiril vaid neli ja oli kindlalt viimane. Selver/TalTech võitis aga lausa 18 mängu ja oli kindlalt teine, oluliselt lähemal esikohale ja Tartule kui kolmandale ja Ezerzemele.