Tartu Sepa staadion 9. märtsi hommikul. Kaks päeva varem pidanuks seal toimuma liigamäng Tammeka ja Tallinna Kalevi vahel, kuid vaatamata sisse lülitatud altküttele jäätusid väljaku servad ära ning seegi kohtumine lükati edasi.

Foto: Aldo Luud
Kaspar Koort 9. märts 2023 15:50

26. veebruaril Paide linnameeskonna ja FC Flora vahelise superkarikafinaaliga alanud Eesti jalgpallihooaeg on jäänud vinduma nagu novembris vakku poetatud kartul: talv on otsustanud oma musklit näidata ning nii on riburada kohtumisi lükatud edasi paremaid aegu ootama. Või on mõned matšid küll kõige kiuste ära peetud, kuid sellistes tingimustes, mis õues jalgpalli mängimiseks on kõike muud kui kohased.

Eesti jalgpalliliit on pikka, märtsis algavat ja tänavu detsembri alguses lõppevat liigahooaega põhjendanud varasemalt sellega, et see aitab meie palluritel saada vajalikku võistluspraktikat, et jõuda lähemale rahvusvahelisele tasemele. Olulise argumendina on välja toodud sedagi, et kuna aasta esimene koondiseaken on märtsi lõpus, on sellele eelnevad matšid koduliigas pallivatele koondislastele vormi kogumiseks vaat’ et eluliselt vajalikud.

Edasi lugemiseks:

VÕIDA RAHA!

Telli Õhtuleht Kirjastuse digipakett ja saad

Vaata võimalusi
  • ligipääsu kogu Õhtulehe tasulisele sisule
  • vähem reklaami
  • jagada lugemisõigust nelja sõbraga
  • võimaluse võita 100 € lisatulu kuus
Näita vähem
1 € / kuu11.99 € / kuu
-92%
Telli

Osta üks artikkel

Ühe artikli lugemisõigus
  • Ühe artikli lugemisõigus
Näita vähem
3.99