Wesley Van Beck (palliga) tõi Kalevile 17 punkti.

15. märts 2023, 23:21

VÄGEV! Kalev purustas võõral väljakul Saksa klubi ning edenes poolfinaali

Eelmise nädala esmaspäeval koduväljakul Brose Bambergi tulemusega 80 : 77 alistanud BC Kalev/Cramo ei jätnud seekord Saksamaal vastastele mingit võimalust ning oli neist üle skooriga 85 : 67. Kahe mängu kokkuvõttes jäi Eesti klubi peale 165 : 144 ning edenes FIBA Europe Cupil nelja parema sekka.

Täna kontrollis Kalev mängu sisuliselt algusest lõpuni, ent mugavamalt võisid nad end tundma hakata ehk kolmanda veerandaja keskpaigast. Bamberg ei juhtinud koduväljakul matši kordagi. Kui mängitud oli veidi üle kuue minuti, tabas Wesley Van Beck kolmese ning viis Kalevi 18 : 12 ette. Ameeriklase isiklik saldo oli selleks hetkeks üheksa silma ehk pooled oma meeskonna punktidest. Eesti klubi võitis avaveerandi, kuid Amir Bell vähendas võõrustajate kaotusseisu viimase rünnakuga kolmele punktile.