Karim Benzema lõi Londoni Chelsea vastu oma hooaja neljanda meistrite liiga värava, seejuures on need kõik tulnud väljalangemismängudes.

Meistrite liiga
13. aprill 2023, 11:34

Vähemuses lõpetanud Chelsea üle kindla võidu saanud Real jättis korduskohtumiseks vastastele pisikese võimaluse

Tiitlikaitsja Madridi Real alistas kolmapäeva õhtul jalgpalli meistrite liiga veerandfinaali avamatšis koduväljakul tulemusega 2 : 0 Londoni Chelsea. Tunamullune tšempion pidi pärast Ben Chilwelli punast kaarti pisut rohkem kui pool tundi platsil hakkama saama kümnekesi ning võidumeeskonna peatreener Carlo Ancelotti tunnistas pärast matši, et nad oleksid pidanud enamuse paremini ära kasutama.

Real alustas kohtumist ebakindlalt ning Chelseal oli kolmandal minutil suurepärane šanss juhtima minna, kui N'Golo Kante mängis suurepärase sööduga vabaks Joao Felixi. Väravasuul seisnud Thibaut Courtois'l õnnestus aga portugallasest ründaja tugev, kuid madal ja küllaltki keskele tulnud löögi jalaga tõrjuda üle otsajoone.