Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt

Kruglov tegi debüüdi, Stepanov lõi värava  (1)

SLÕL , 4. juuli 2005, 00:00
JALGPALL | Alates 1. juulist Moskva Lokomotivi hingekirja kuuluv Dmitri Kruglov pääses kohe esimesel võimalusel Venemaa valitseva meistri eest väljakule. Kohtumist Groznõi Terekiga oli peetud 52 minutit, kui Kruglov suurklubis vasakpoolkaitsja kohal debüteeris. Lokomotiv võitis 4:0 ja kindlustas liidrikohta.

Moskva Torpedo viigistas 1:1 Kaasani Rubiniga, pealinlaste viigivärava lõi Andrei Stepanov. Andres Oper vahetati pärast avapoolaega välja. Jaroslavli Šinnik (Sergei Terehhov mängis 54 minutit) kaotas 0:1 FK Moskvale, Tomski Tom (Sergei Pareiko ei mänginud) viigistas 0:0 Vladikavkazi Alaniaga.

Soome meistrivõistlustel tegi Liivo Leetma kaasa kohtumise algusest lõpuni, kuid KooTeePee kaotas 1:3 TPSile.