Jalgpall
Lisatud laulu video!

Hannah'i laul valiti Inglismaa jalgpallikoondise hümniks! (50)

Õhtuleht Online, 13. juuni 2010, 14:01
Hannah Eesti jalgpallikoondise särgis. Heiki Laan
Eesti lauljanna Hannahi lugu "I Believe In You" valiti raadiojaama TalkSport poolt Inglismaa jalgpallikoondise 2010. aasta MM-finaalturniiri hümniks.  

Lauluvõistluse võitja kuulutati välja täna miljonitesse ulatuva kuulajaskonnaga populaarse raadiojaama TalkSport otse-eetris.  

"2007 oli see aasta, mil minu jaoks läks jalgpallimaailmas "pall veerema". Kui Eesti ja Inglismaa Jalgpalli Liit toetasid minu ülesastumist Wembley staadionil, kus ma Inglismaa - Eesti mängu eel mõlema riigi hümne laulsin, tundus see küll alguses utoopiline ja uskumatu ettevõtmine, kuid seistes keset jalgpallipühamut 90 000 inimese ees sain aru, et miski siin elus pole võimatu! See oli kahtlemata minu elu üks vastutusrikkamaid ja meeldejäävamaid hetki," meenutas Hannah.

"2010. aasta MM-finaalturniiri eel, mil Inglismaa peatreener Fabio Capello kuulutas, et Inglismaa ei telli ametlikku jalgpallihümni, vaid see lastakse rahval valida, otsustasin oma looga konkursil osaleda. "I Believe In You" kannab edasi sõnumit ja ideed, mida Inglismaa esindab ja vajab. Uskumist enesesse ja uskumist oma võimetesse - sellest "I Believe In You" räägibki," lisas lauljatar. Hannah tänas ka Eesti Jalgpalli Liitu, kes teda toetas.

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee