PÕHJUST RÕÕMUSTAMISEKS: Tallinna Flora purustas 5:0 Kohtla-Järve Lootuse.Foto: Mati Hiis
14. august 2010, 18:59
Täiendatud kell 21.55. Galerii!

Levadia ja Flora said suured võidud (5)

Jalgpalli Eesti Meistriliigas jätkasid võidukursil liidrid Levadia ja Flora.

Tabelijuht Tallinna Levadia purustas võõrsil 5:1 Nõmme Kalju. Kaks väravat kanti varem Kaljus mänginud Felipe Nunesi arvele.

Tallinna Florale tuli suur 5:0 võit kodus Kohtla-Järve Lootuse üle. Floralane Henri Anier vormistas teisel poolajal 16 minutiga kübaratriki.

Veel nuhtles Sillamäe Kalev kodus 5:2 Viljandi Tulevikku ja Narva Trans võõrsil 4:1 FC Kuressaaret.

Vooru viimases kohtumises asus Paide linnameeskond kodus Tartu Tammeka vastu poolajaks 3:1 juhtima. Tagatipuks jäid tartlased 50. minutil kümnekesi, kui eemaldati Albert Prosa, ent Paidet see ei aidanud, sest Tammeka sai 4:3 võidu.

Tabeliseis: 1. Levadia 60 (25), 2. Flora 54 (22), 3. Trans 54 (25), 4. Kalju 39 (23), 5. Kalev 39 (22), 6. Tammeka 33 (25), 7. Tulevik 18 (25), 8. Lootus 16 (25), 9. Kuressaare 14 (24), 10. Paide 13 (24) punkti.