Tarmo Neemelo (paremal) ja Nõmme Kalju tegevjuht Peeter Kusma suruvad kätt - kaup on koos!Foto: Nõmme Kalju
Toimetas Ott Järvela 7. veebruar 2011 15:19
Viimastel päevadel meedias palju kõneainet tekitanud Tarmo Neemelo liitumine uue klubiga on lõpuks leidnud lahenduse. FC Levadiast lahkunud ründaja sõlmis Nõmme Kaljuga lepingu pikkusega 2+1 aastat ning asub koos Jüri Jevdokimovi, Oliver Konsa ja Kristen Viikmäega Kalju ründetegevust täiendama.

Neemelo liitus Nõmme Kalju treeningutega eelmise aasta detsembris ning  on löönud hooaja ettevalmistuse käigus peetud kontrollkohtumistes väravaid oma endise klubi FC Levadia ja Soome meistri HJK vastu.

"Meistriliiga läbi aegade ühe parima väravakütina tuntud Tarmo Neemelo, kes 2005. aastal aitas TVMK oma 41 tabamusega meistriks, on Nõmme Kalju jaoks ründetegevusel kindlasti suur lisajõud. Tema kogemused koondises ja rahvusvahelisel tasandil kuluvad meile praegu marjaks ära. Kes teab, äkki õnnestub meil isegi sellel aastal taasmoodustada ründeduo koos Ingemar Teeveriga, kellega koos nad TVMK Eesti meistriks aitasid," kommenteeris Nõmme Kalju tegevjuht Peeter Kusma Neemelo lepingu allkirjastamist.

"Mul on hea meel, et saame Tarmoga jätkata Levadias pooleli jäänud tööd. Neemelo on mängija, keda ma usaldan ja kes kindlasti suudab meid aidata. Ma loodan, et ta jätkab eelnevatel aastatel tehtud tööd ja kõmmutab Kalju eest väravaid edasi," avaldas arvamust Nõmme Kalju peatreener Igor Prins.

"Hea, et klubivahetus on leidnud lahenduse ja nüüd on mul võimalus keskenduda jalgpalli mängimisele. Kaljus tunnen ennast koduselt, sest lisaks peatreenerile on meeskonnas palju häid sõpru ja endiseid  klubikaaslaseid. Usun, et Kalju suudab sellel aastal võidelda meistritiitli eest ja katsun teha endast kõik, et Kaljut sellel teel aidata," ütles Neemelo Nõmme Kalju pressiteenistusele.