Sergio Agüero lõi värava juba 19. sekundilFoto: AFP/Scanpix
22. veebruar 2012, 20:55
Sergio Agüero skooris juba 19. sekundil!

Manchester City nüpeldas Euroopa Liiga tiitlikaitsjaid (1)

Jalgpalli Euroopa Liigas pidasid Manchester City ja FC Porto oma 1/16 finaali kordusmängu. City ei jätnud midagi juhuse hooleks ja purustas eelmisel hooajal turniiri võitnud portugallased lausa 4:0.

City asus koduväljakul juhtima juba mängu 19. sekundil, kui Yaya Toure suurepärase söödu lükkas väravasse Sergio Agüero. Tegu oli kiiruselt Euroopa liiga kõigi aegade teise tabamusega (esikoht kuulub aastast 2009 13 sekundiga AEK mängijale Ismael Blancole).

Seis 1:0 püsis tablool üpris kaua, aga seejärel pani kodumeeskond taas püssid paukuma: 76. minutil tegi Edin Džeko 2:0, 84. minutil David Silva 3:0 ja veel kaks minutit hiljem David Pizarro 4:0.

Et City oli võitnud avamängu võõral väljakul 2:1, pääsesid nad kokkuvõttes kaheksandikfinaali tulemusega 6:1.