27. märts 2012, 12:28

Henri Anier aitas Vikingi hooaja avamängus viigini

Henri Anier tegi Stavangeri Vikingi mängus Sandnes Ulfiga kaasa 75 minutit ning mängis oma klubi esimeses väravas suurt rolli. Viking teenis lõpuks 2:2 viigi.

Hooaja eel heas hoos olnud Anier pääses oodatult Vikingi algkoosseisu, kui avamängus võõrsil Sandnes Ulfi külastati, vahendas soccernet.ee.

Üksi tipuründajana mänginud Anier tegi hea esituse ning aitas avapoolaja keskel Vikingil viigivärava lüüa, kui palliga karistusalasse spurtis. Pärast sisselõikamist võttis tema pealelöök vastasest suure rikošeti ja lendas värava ette, kus järgmine Sandnes Ulfi mängija selle oma väravasse lõi.

Kui seda väravat Anier ilmselt enda nimele ei saa, siis teise poolaja alguses jõudis eestlane ilma vastaste abita palli väravasse toimetamisele väga lähedale. Tema pealelöök lühikese distantsi pealt lendas aga otse vastu väravavahti.