Lebron James.Foto: AP/Scanpix
4. mai 2012, 09:29

NBA: Miami tuuseldas avaringis Knicksi, tiitlikaitsja välja langemas

NBA üheks suurimaks võidusoosikuks peetav Miami Heat näitab vähemalt play-offi avaringis ootustekohast mängu, kui võitis möödunud ööl New York Knicksi 87:70, juhtides nüüd seeriat 3:0.

Miami pani võõral väljakul võidule aluse viimasel veerandajal, mis võideti numbritega 29:14. Otsustaval veerandajal Miami kaheksa esimest punkti visanud Lebron James kerkis lõpuks ka kohtumise tulemuslikumaks, kui kogus 32 punkti, 8 lauapalli ja 5 korvisöötu. Dwyane Wade lisas 20 ja Mario Chalmers 19 punkti, vahendas basket.ee.

13. järjestikuse play-offi kaotuse saanud New Yorki, mis on ühtlasi uus NBA rekord, parimaks kerkis 20-punkti toonud Carmelo Anthony. Ilma vigastatud Amare Stoudemire, Jeremy Lini ja Iman Shumpertita mänginud Knicksi, kes viimati võitis play-off mängu 2001. aastal, visketabavus oli kesised 31,9%.

Raskesse seisu on sattunud ka NBA tiitlikaitsa Dallas Mavericks, kes ööl vastu tänast sai suure 95:79 kaotuse Oklahoma City Thunderilt ning on nüüd väljalangemisest vaid ühe kaotuse kaugusel