Sport | Muud alad
6. juuni 2012, 12:05

Kolmevõistleja Madli Murel lunastas pileti noorte EMile

Kolmevõistleja Madli Murel võistles Poolas Strzegomis CCI2* võistlusel, mille lõpetas neljanda kohaga, täites sellega ühtlasi viimase kvalifikatsiooninormi noorte Euroopa meistrivõistlustele pääsemiseks.

Murel võistles Poolas krossiga kahe tärni võistlusel, kus saavutatud neljas koht on tema senise sportlaskarjääri parim tulemus. Võistluse võitis sakslane Frank Ostholt hobusel Lass of London, kes 2008. aasta Olümpial saavutas meeskondliku kulla.

Mureli positsioon oli pärast koolisõitu üheksas. 15 paarist sõitsid krossi aga puhtalt läbi vaid 3, nende hulgas ka Eesti sportlane. Takistussõidust koguti neli karistuspunkti, mis aga oli tubli tulemus, kuna vigadeta sõite oli vaid üks. Kokkuvõttes saavutati neljas koht.

Strzegomis võistlesid veel sportlased Rootsist, Poolast, Hollandist ja Saksamaalt.

Noorte kolmevõistluse EM leiab aset 10.-12. augustil Rootsis Malmös, võistluste tasemeks on samuti CCI2.