Jalgpall

Ingemar Teever liitus FC Levadiaga (2)

Õhtuleht Online, 16. juuli 2012, 15:29
 Kalev Lilleorg
FC Levadia sõlmis täna lepingu endise Eesti jalgpallikoondise ründaja Ingemar Teeveriga. Värske leping kehtib kuni 2013. aasta jalgpallihooaja lõpuni.

Esindusmeeskonna edurivi värske täiendus osales täna hommikul esmakordselt uue koduklubi treeningul Maarjamäel.

"Väga tore ja huvitav treening oli, tõeliselt suurepärane meeskond. Olen siin üks vanemaid mängijad noorte meeste seltskonnas, taolist kogemust mul varem polegi. Sisekliima on väga hea ning mängijad väga sõbralikud ja ühtehoidvad. Minu teed on Levadiaga varemgi mitmel korral ristunud, küllap oli nüüd õige aeg Eesti ühe edukaima klubiga liitumiseks. Levadia tahtis väga minu tulekut ja ka mina tahtsin Levadiasse tulla," ütles 29-aastane Teever FC Levadia pressiteenistusele.

FC Levadia peatreener Marko Kristal on Teeveri tuleku üle rõõmus. "Ingemar annab meie noorele meeskonnale kogemusi juurde. Mõistagi ootame temalt väravaid," kinnitas Kristal.

Viimased kaks hooaega Saksamaa tugevuselt IV liiga ehk Regionalliga Südi klubis SC Pfullendorf mänginud Teever arvab, et esimene kuu uues klubis kulub tal vormi lihvimiseks. "Viimati mängisin murul 18. mail, pärast seda olen osalenud vaid rannajalgpalli kohtumistes. Levadias on mitu head ründajat ning meeskonnasisene konkurents mänguaja nimel kujuneb ägedaks."

"Oma kogemustega suudan nooremaid mehi utsitada. Usun, et 18 mängija rühma pääsen koheselt ja mõned mänguminutid ikka saan," lisas ründaja.

"Minu jaoks on tähtis leida uuesti hoog väravate löömiseks. Käimasoleval hooajal aitan meeskonda nii palju kui suudan. Talvel saan teha väga tõsise ettevalmistuse, et järgmisel hooajal mängida juba väga hästi ja lüüa palju väravaid. Seda ju ründajatelt oodataksegi."

Teever tunnistas, et loodab Levadias hea hoo leidmise korral ka Eesti koondisesse tagasi jõuda. "Koondisekutse oleks väga meeldiv. Balti Turniir näitas, et koduse Meistriliiga parimad ja ka kogenud mängijad kuuluvad samuti koondise vaatevälja."

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee