29. september 2012, 17:28

Sander Puri teenis Soome karikafinaalis punase kaardi, KuPS kaotas (1)

Helsingis kohtusid täna Soome jalgpalli karikafinaalis Honka ning Ats Purje ja Sander Puri koduklubi KuPS. Eestlaste tööandja kaotas 1:2.

Mõlemad eestlased olid algkoosseisus ning Puril oli esimese poolaja lõpus suurepärane võimalus KuPS ette viia, kuid tema löök karistusala piiri lähedalt lendas üle värava.

Eelnevalt oli KuPS 23. minutil jäänud 0:1 kaotusseisu Antti Mäkijärvi väravast.

KuPSi olukord läks 39. minutil veelgi keerulisemaks, kui Etchu Tabe teenis punase kaardi.

Teisel poolajal võttis KuPS palju rohkem riske, mis andis Honkale võimaluse korraldada ohtlikke kiirrünnakuid. Ühe sellise peatamiseks tegi 71. minutil vasakul äärel vea Sander Puri ning kohtunik näitas talle selle eest punast kaarti.

Vastase kukkumises oli omajagu näitlejameisterlikkust, kuid puude oli ning kohtunik näitas punast ilmselt seetõttu, et Puri katkestas vastaste kiirrünnaku. KuPSi fännid tervitasid kohtumise lõpus kohtunikku korraliku vilekooriga.

Rohkem väravaid selles kohtumises ei löödudki ning Honka krooniti Soome karikavõitjaks.