Sport | Muud alad

Olümpial neljanda koha saanud neljapaat on lagunenud (7)

Õhtuleht Online, 7. november 2012, 09:29
Eesti paarisaeruline neljapaat (Kaspar Taimsoo, Tõnu Endrekson, Allar Raja, Andrei Jämsä) Londoni olümpiamängudel. Tairo Lutter
Tänavusel sõudmise EMil kuldmedali võitnud ja Londoni olümpial neljanda koha saavutanud Eesti paarisaeruline neljapaat koosseisus Kaspar Taimsoo, Tõnu Endrekson, Allar Raja ja Andrei Jämsä on lagunenud.

Varem kahepaadis EM- ja MM-medaleid võitnud Taimsoo ja Raja harjutavad kuni 18. novembrini koos Horvaatias, kirjutab Postimees. Endrekson ja Jämsä treenivad aga individuaalselt koduses Eestis.

"See oli Tõnu ja Andrei valik ning nad tahtsid treenida omaette. Meil oli neljase meestega ja paatkonna treeneri Mati Killinguga koosistumine ning nad avaldasid soovi eraldi harjutada ega näinud võimalust praegu neljakesi edasi treenida," põhjendas Taimsoo tehtud otsust.

Taimsoo ja Raja harjutavad praegu Killingu juhendamisel sihiga, et järgmisel hooajal istuda taas koos kahepaati. Endrekson on ette võtnud ühepaadi ning Jämsä on vajadusel valmis istuma nii ühe-, kahe- kui ka neljapaati.

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee